MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Kökspall 16716136

nr 1671 6136

Kökspall

Anderstorps Werkstads AB (AWAB), 1950-tal, kromad stomme. Etikett AWAB, Höjd: 59 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 januari 2025
kl 20:02:49